MOJE PRVNÍ ZKUŠENOSTI S METODOU MINDSNAPSHOT

Updated: Jun 16, 2019

S metodikou Evoeringu jsem se měla možnost poprvé seznámit skrze techniku „Cvičení 6-ti směrů“. Asi po měsíci každodenního jednoduchého cvičení, které mi zabralo asi 15 minut, jsem začala pozorovat změny na sobě samé i na dění okolo mě.


Po měsíci se objevili první změny.


První změnou bylo lepší vědomí a vnímání mého těla – pocity, emoce a signály vysílané skrze něj si jsem schopna dříve a intenzivněji uvědomit a pracovat s nimi. Dále jsem pozorovala velké změny ve vztazích s lidmi kolem mě, začala se otevírat a řešit mnohá životní témata, lidé na mě najednou jinak reagovali a také mi do cesty přicházejí nové příležitosti.

To vše podpořila technika „MindSnapshot“, se kterou jsem se seznámila na prvním workshopu na Rohanu a která mi umožnila hlouběji nahlédnout do nevědomých hloubek situací, které se mi v životě začaly objevovat. Zároveň jsem se díky ní mohla zorientovat v procesech, odehrávajících se uvnitř mě.


Přínos v mé terapeutické praxi

Velkým přínosem pro mě bylo začlenění těchto technik do mé terapeutické praxe. Nyní mám v ruce nástroje, které mi pomáhají podívat se na práci s některými „náročnějšími“ klienty či případy, se kterými se mi nedařilo hnout, z jiného úhlu. Více pracuji s řečí svého těla a různými signály, které mi skrze něj při terapiích přicházejí a naslouchám hlasu své intuice, která mi mnohokrát pomohla nalézt účinnou cestu terapie pro konkrétního klienta.

Co bych doporučila začátečníkům?


  • Zastav se a jen pozoruj

  • Vytrvej ve cvičení a reakce se brzy dostaví sama

  • V každém okamžiku buď ve svém těle, naslouchej a prociťuj ho

Více inspirace a informací o "cvičení 6-ti směrů" najdete ZDE >>>0 views